Великобілозерська районна державна адміністрація

Великобілозерський район підтримав молодіжну велоестафету під гаслом «Ніколи знову»

Дата: 05.05.2016 15:39
Кількість переглядів: 479

У Великобілозерському районі 05 травня 2016 року відбулась молодіжна велоестафета під гаслом «Ніколи знову» з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. За ініціативи обласного центру патріотичного виховання молоді даний захід  проходить у Запорізькій області вперше.

Великобілозерці підтримали молодіжну естафету «Ніколи знову» та активно залучились до її проведення. Участь у велопробізі взяли педагогічні працівники та учні закладів освіти району, працівники дошкільних навчальних закладів, студенти та педпрацівники Великобілозерського професійного аграрного ліцею. За власної ініціативи разом із учнями Великобілозерської ЗОШ №5 на велосипедах по селу проїхались і представники ТОВ «Агрофірма ім.А.Суворова» на чолі з Юрієм Рибалкою – директором даного сільгосппідприємства.

Всі учасники використовували одяг з елементами національних кольорів та стилізованої квітки маку.

         Велоестафета проходила на території Великобілозерського району за чотирма маршрутами. Діти одночасно виїхали від братських кладовищ загиблим воїнам з с.Гюнівка, с.Новопетрівка, від пам'ятника загиблим воїнам, що на території ТОВ «АФ імені Ватутіна» та від братської могили, яка розташована на території ТОВ «АФ імені Суворова». Під час старту проведені урочисті мітинги та покладання квітів за участі представників сільських рад та учнівської молоді.

         На фінішній прямій, біля Братської могили в центрі села, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Асі Ярмоленко, відбувся урочистий мітинг, складання пазлів від Великобілозерського району для панно Запорізької області та покладання квітів. Прапор, виготовлений для проведення велоестафети і прикрашений вісімнадцятьма маками – символами такої ж кількості Братських могил та кладовищ у нашому районі, урочисто переданий до Кімнати бойової слави, що знаходиться в районному будинку культури.

         А вже 06 травня представники молоді від нашого району, які брали участь у велоестафеті, візьмуть участь у загальному зборі області, де всі райони урочисто складатимуть панно Запорізької області та відзвітують про проведену молодіжну велоестафету в своїх районах.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень