Великобілозерська районна державна адміністрація

Здравниці готуються приймати дітей

Дата: 18.04.2016 11:33
Кількість переглядів: 598

 

Цього літа планується оздоровити в таборах та здравницях області більше 115 тисяч дітей. Літня оздоровча кампанія традиційно розпочнеться з першого червня. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення.

Наразі в закладах відпочинку та оздоровлення дітей уже завершуються ремонтні роботи. Планується цього року відкрити 41 такий заклад, а також  402 пришкільні літні табори.

За даними Департаменту, в області проживає 164 тис. 435 дітей шкільного віку, з них 79 тис. 239 відносяться до пільгових категорій.  Оздоровленням планується охопити 115 тис. 660 дітей, з них 39 тис. 327 пільгових категорій, а також дітей із числа вимушених переселенців та дітей, чиї батьки загинули чи служать у зоні АТО.

Під час оздоровчої кампанії особлива увага, як і минулого року, буде приділена безпеці відпочинку дітей. За кожним дитячим закладом закріплюються співробітники кримінальної міліції у справах дітей, керівники галузевих служб територіальних підрозділів. Окрім цього, облдержадміністрацією здійснюється контроль за діяльністю всіх дитячих закладів оздоровлення та відпочинку незалежно від форми власності, що виключає можливість їх відкриття без акта готовності та санітарного паспорта.

Минулого року в літніх таборах та здравницях було оздоровлено 112 тис. 332 дитини.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень