Великобілозерська районна державна адміністрація

Оформлення земельних ділянок залишається найбільш проблемним для учасників АТО

Дата: 25.07.2016 09:09
Кількість переглядів: 408

За шість місяців поточного року до Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при облдержадміністрації надійшло 2,5 тисячі звернень. Особисто до Центру звернулися близько 600 учасників АТО та членів їх сімей, учетверо більше звернень надійшло телефоном. Про це повідомив керівник Центру Олексій Сквордяков.

- Учасники АТО та їх близькі щоденно звертаються за допомогою до Центру. Дуже багато консультацій надається  телефоном. Центр  працює за принципом єдиного вікна, тож бійці та їх родини можуть в одному місці отримати консультації та допомогу з різноманітних нагальних питань щодо соціального захисту чи реабілітації, - зазначив Олексій Сквордяков.

За його словами, до Центру найчастіше звертаються щодо отримання чи оформлення земельної ділянки – це найбільш нагальне питання. Значну кількість громадян також цікавлять питання  медичної допомоги та реабілітації. А ось звернень щодо отримання статусу учасника АТО та надання пільг стало значно менше. Також поліпшилася ситуація з працевлаштуванням учасників АТО.

- Центр постійно підтримує зв’язок із військовими частинами, волонтерськими та громадськими організаціями, представниками влади. Наразі необхідно налагодити ефективний контакт з військовими частинами, з яких повертаються демобілізовані бійці, бо дуже важко отримати потім необхідну інформацію чи документи. Окрім Центру волонтери у районах міста та області теж опікуються проблемами бійців. Консолідуючи власні зусилля, ми прагнемо допомогти розв’язати всі проблеми, з якими доводиться зіштовхуватися бійцям та членам їх родин після демобілізації, - підкреслив Олексій Сквордяков.

Довідково: Центр працює при облдержадміністрації з 8.00 до 17.00  по буднях, тел. 236 - 25 - 25.

На сьогодні в області проживає  понад 7,3 тисячі демобілізованих бійців, 198 членів родин загиблих та 106 інвалідів війни.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень