Великобілозерська районна державна адміністрація

Про погашення заборгованості по виплаті заробітної плати у районі

Дата: 03.06.2016 11:35
Кількість переглядів: 558

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 30 травня 2016 року провів засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. До порядку денного включено питання: про стан виплати заробітної плати та сплати Єдиного соціального внеску, здійснення проведення моніторингу по Великобілозерському району із заборгованості виплат заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

По першому питанню виступила начальник Великобілозерського відділення Енергодарської ОДПІ Людмила Сорока, яка поінформувала, що станом на 30.05.2016 заборгованість по Єдиному соціальному внеску мають два платника на загальну суму 5285,10 грн., а сааме: ФОП Хмиз Л.С заборгованість складає  193,27грн,  та ФОП Ларін Ю.Л. заборгованість  складає 5091,83грн.. Також, утворилась заборгованість у платника Старченко І.М. у сумі 1247,29 грн.  Відповідно графіка по виплаті заборгованості, проводяться погашення до кінця 2016 року.

По другому питанню слухали начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Таісію Собур, яка доповіла про результати моніторингу своєчасності виплат не нижче визначеного державою мінімального розміру оплати праці. Станом на 30.05.2016 заборгованості із заробітної плати по району немає, але згідно статистичних даних заборгованість має ЕЦВ КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради на суму 93,0 тис. грн.

За результатами засідання рекомендовано начальнику Великобілозерського відділення Енергодарської ОДПІ посилити роботу по стягненню боргів. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації в межах своїх повноважень забезпечити контроль за додержанням роботодавцями мінімальних розмірів заробітної плати встановлених законодавством.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень