Великобілозерська районна державна адміністрація

Розпочався перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Дата: 08.04.2016 15:40
Кількість переглядів: 606

Професіоналізм є засадничою ознакою сучасних моделей державної служби. Саме кадровий потенціал – можливості, здібності, професійні знання, уміння, навички, досвід, якими володіють державні службовці, – насамперед визначає ефективність державного управління.

Робота державного службовця вимагає усвідомленого бажання служити людям та відданості своїй справі. Саме від державних службовців значною мірою залежить реалізація програм й успіх реформ, які проводить на сучасному етапі наша держава.

Поряд з іншими заходами, щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» має на меті зростання професіоналізму службовців, підвищення рівня їхньої кваліфікаційної майстерності, авторитету державної служби.

Конкурс серед службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів) та «Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти) проходить у три тури:

перший (місцевого рівня) березень – квітень;

другий (обласного рівня) травень – червень;

третій (державного рівня) вересень – жовтень.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, що мають стаж державної служби:

-у номінації «Кращий керівник» – загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік;

-у номінації «Кращий спеціаліст» – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Отже, Конкурс розпочався, ми знаходимося зараз на його першому етапі. У Конкурсі прийняли участь 8 державних службовців Великобілозерської райдержадміністрації.

Щоб перемогти у конкурсі, його учасникам доведеться показати найкращі результати при виконанні тестових завдань на знання Конституції України, законодавства про державну службу, продемонструвати високий рівень ерудиції під час складання ділових документів та добрі навички володіння персональним комп’ютером.

Шлях до перемоги нелегкий, тож побажаємо всім державним службовцям, які мають намір позмагатися, великих успіхів.

 

 

 

Оргкомітет з проведення першого туру

конкурсу «Кращий державний службовець»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень