Великобілозерська районна державна адміністрація

Віце – прем’єр – міністр відзначив професійну роботу запорізьких соціальних працівників

Дата: 26.09.2016 15:41
Кількість переглядів: 357

У рамках робочої поїздки до Запорізької області  Віце – прем’єр – міністр України з соціальних питань  Павло Розенко відвідав територіальне управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району.

Урядовець ознайомився з організацією прийому громадян, упровадженням технології “прозорого вікна”.

Павло Розенко звернув особливу увагу на необхідність забезпечення можливості всім, хто має на це право, скористатися допомогою держави. Соціальні працівники повідомили, що в умовах підвищення цін і тарифів на житлово – комунальні послуги в області передбачається охопити адресною державною допомогою близько 400 тисяч сімей, що становить майже 60%  від їх загальної кількості.

Ознайомившись з умовами праці та показниками діяльності органів соціального захисту населення Запорізької області, Віце – прем’єр міністр висловив  оптимістичні пронози щодо активного впровадження програми житлових субсидій у новому опалювальному сезоні. Він також відзначив професіоналізм працівників управління та якість надання послуг населенню, зокрема систему обслуговування громадян, які  бажають отримати житлові субсидії, а також інвалідів.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень