Великобілозерська районна державна адміністрація

Лави контрактників поповнили ще майже 120 запоріжців

Дата: 25.07.2016 09:59
Кількість переглядів: 438

Запоріжжі завершився черговий, 11-й цикл відправки кандидатів на військову службу за контрактом.

 З обласного збірного пункту 119 кандидатів відправились опановувати військові спеціальності у навчальні центри та служити на посадах рядового, сержантського та старшинського складу у бойових частинах Збройних Сил України.

Загалом  з початку року на військову службу за контрактом відправились більше 1600 жителів Запорізької області.

Всі кандидати  пройшли медичний огляд і за станом здоров’я визнані придатними до проходження військової служби. Крім того, кожен із кандидатів пройшов професійно-психологічний відбір за військово-професійними та морально-психологічними якостями.

Але на цьому робота щодо залучення запоріжців на військову службу за контрактом не завершується. Як повідомив  заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов, планове завдання на ІІІ квартал 2016 року з відбору кандидатів на контрактну службу для військкоматів області становить 760 осіб

Виконання поставленого завдання можливе тільки завдяки спільній роботі військових комісаріатів області з органами місцевої влади та місцевого самоврядування, роботі мобільних груп військкоматів, безпосередній та цілеспрямованій співпраці районних військових комісарів з головами сільських та селищних рад по залученню громадян на військову службу за контрактом, зазначив  офіцер.

З 27 по 29  липня в межах планового завдання відбудеться 12 цикл відправки кандидатів на контрактну службу до навчальних центрів  Збройних Сил України.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень