Великобілозерська районна державна адміністрація

Доходи об‘єднаних громад Запорізької області зросли більше ніж утричі

Дата: 25.07.2016 10:11
Кількість переглядів: 431

Про це заявив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. За словами посадовця, насамперед завдяки фінансовій децентралізації, проголошеній Президентом України Петром Порошенком, протягом І півріччя 2016 року до загального фонду місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 3 мільярди 394,6 мільйона гривень або 115,3 % від затвердженого місцевими радами плану.

Як зазначив Костянтин Бриль, перевиконання загального бюджету області склало 451,1 мільйона гривень.

- Затверджені плани доходів виконані всіма містами, районами і об'єднаними територіальними громадами області. У порівнянні з першим півріччям минулого року доходи загального фонду зросли на 1 мільярд 137,9 мільйона гривень або на 50,4 %. У тому числі високі показники продемонстрували п‘ять із шести створених у області об‘єднаних територіальних громад. Тут обсяг коштів зріс більше ніж утричі, - повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Протягом 6 місяців цього року до загального фонду регіону надійшло 753 мільйони гривень, що становить 124,9% від плану. Перевиконання затвердженого плану доходів склало 150,1 мільйона гривень.

- Стан виконання дохідної частини місцевих бюджетів дозволив своєчасно виплатити заробітну плату працівникам бюджетної сфери, соціальні виплати, здійснити фінансування запланованих місцевими органами влади програм і заходів з розвитку територій. У першому півріччі 2016 переважна більшість місцевих бюджетів виконана  більше ніж на 105%. Отже, у територій Запорізької області є додатковий фінансовий ресурс для спрямування на розв’язання  нагальних соціально важливих для жителів області проблем, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень