Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжці стали лауреатами премії Кабінету Міністрів України

Дата: 26.09.2016 15:42
Кількість переглядів: 367

Урядом визначено 18 лауреатів, яким присуджено Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2015 рік. Серед них – троє запоріжців.

Так, за національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях  премію присуджено Олексію Сквордякову – співзасновнику громадської організації «Запорізька рада учасників АТО» та віце-президентові Запорізької молодіжної громадської організації “Небо без кордонів” Ірині Ярко.

За культурно-мистецьку та наукову діяльність, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини лауреатом став Дмитро Кулагін - професор кафедри “Електропостачання промислових підприємств” Запорізького національного технічного університету, кандидат технічних наук.

Уперше у рамках виконання Дорожньої карти реформування молодіжної сфери кандидатів відібрано за новою системою. Внесеними до неї змінами передбачено:  вдосконалення нормативно-правової бази у частині розширення громадянських ініціатив на місцевому рівні;  визначення чітких напрямів присудження та організаційного забезпечення премії;  збільшення розміру грошового еквіваленту до 50 000 грн.;  посилення ролі громадянського суспільства у процесі визначення лауреатів.

Реалізація нормативно-правового акта дасть змогу підтримати ініціативних молодих людей, активізувати участь молоді у суспільно-політичному житті і заохотити до подальшої роботи та нових досягнень задля розвитку України.

 

 

 

За матеріалами Урядового порталу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень