Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область отримає кошти на поліпшення інфраструктури

Дата: 26.09.2016 15:42
Кількість переглядів: 452

Відкрито шлях для старту спільного з Європейським інвестиційним банком проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», спрямованого на подолання наслідків конфлікту в Східній Україні.

У його рамках заплановано до реалізації 69 проектів, які будуть забезпечені державою. Держава  бере зобов’язання по поверненню позики. Загальна вартість - 200 млн євро.  Так Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував прийняття відповідної постанови КМУ.

Він наголосив, що цим документом скориговано кількість проектів і порядок їх фінансування з огляду на інфляцію, а також перерахунок вартості робіт і матеріалів.

- Проект охопить підконтрольні Україні райони Донбасу, а також Харківську, Дніпропетровську і Запорізьку області, які зазнають найбільшого тиску на інфраструктуру через приплив внутрішньо переміщених осіб. Проектні кошти будуть використані на ремонт і підвищення енергоефективності інфраструктури, задіяної для розселення внутрішньо переміщених осіб, відновлення систем електро-, тепло- і водопостачання, відбудову шляхів і залізниць, зокрема мостів, - зазначив Геннадій Зубко.

 

 

 

За матеріалами Урядового порталу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень