Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область отримає майже 100 млн. грн. на реалізацію проектів

Дата: 26.09.2016 15:43
Кількість переглядів: 466

У 2016 році Запорізькій області передбачено 98,5 млн. грн. на реалізацію 12 проектів. Про це йшла мова під час всеукраїнського відео-семінару з питань державного фонду регіонального розвитку. У запорізькій студії працювали заступник голови облдержадміністрації (стажування) Володимир Тоцький та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Як зазначила директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елла Слепян, за станом на 16.09.2016 до області надійшло 29,6 млн. грн., з яких освоєно 14,4 млн. грн. (48,7 % від отриманого обсягу коштів).

У квітні відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Наразі комісією відібрано 83 проекти регіонального розвитку, які відповідають умовам та критеріям відбору, як такі, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів фонду у 2017 році, з обсягом фінансування з державного фонду регіонального розвитку 259,768 млн. грн.

Як наголосив заступник керівника проекту Європейського союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Юрій Третяк, Мінрегіоном змінено порядок та критерії оцінювання проектів регіональними комісіями. До Мінрегіону України вже надіслано клопотання про надання роз’яснень щодо порядку проведення оцінки з урахуванням внесених змін до законодавства. Як зазначив Юрій Третяк, у  Державному бюджеті на 2016 рік на регіональний розвиток і децентралізацію передбачено вдвічі більше коштів, ніж у 2015 році. Але щоб освоїти ці кошти, місцевому самоврядуванню необхідно вже зараз готувати якісні проекти розвитку.

На онлайн-платформі Мінрегіону України було зареєстровано 137 проектів для участі в попередньому конкурсному відборі. За результатом аналізу до оцінки допущено 83 проекти, не допущено  49 проектів.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень