Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область – перша в Україні за динамікою створення ОСББ

Дата: 25.07.2016 10:25
Кількість переглядів: 455

Про це було повідомлено під час селекторної наради Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, на якій було розглянуто зокрема проблемні  питання діяльності місцевих органів влади в контексті реалізації положень Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

За даними Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, за станом на 01.07.2016 в області функціонує 919 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, до яких увійшли 1012 житлових будинків. Причому  ця робота була активізована у зв’язку з прийняттям Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Так, понад третину від загальної кількості  - 385 ОСББ – було створено протягом січня – червня цього року.

Учасники заходу обговорили проблемні питання реалізації  Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». В їх основі лежить неузгодженість окремих статей цього Закону з чинною редакцією Закону України «Про  житлово-комунальні послуги», що вимагає законодавчого врегулювання.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень