Великобілозерська районна державна адміністрація

У школах Великобілозерського району пролунав останній дзвоник

Дата: 26.05.2017 15:43
Кількість переглядів: 413

Скінчився навчальний марафон 2016/2017 навчального року. Країна Знань перегорнула ще одну сторінку освітянського літопису. У школах Великобілозерського району, як і повсюди в навчальних закладах України, сьогодні пролунав останній дзвінок. Більшу частину учнів він покликав на канікули, інших у доросле життя. Для 33 юнаків і дівчат, випускників, останній дзвінок пролунав прощальною мелодією.

Учнів та випускників загальноосвітніх закладів району привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Ася Ярмоленко, заступник голови райдержадміністрації Оксана Хілько, представники органів місцевого самоврядування та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час урочистої лінійки багато учнів отримали нагороди: подяки за успішне навчання, грамоти та дипломи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.  За успіхи в роботі грамотами були відзначені і вчителі району.

Також учням шкіл - переможцям районних, обласних, всеукраїнських етапів Всеукраїнських та обласних конкурсів, конкурсів МАН, фестивалів  було вручено грамоти, та подарунки, в рамках відзначення свята обдарованої дитини «Зоряний Олімп». Присутніх було ознайомлено із наказом про преміювання обдарованих дітей та педагогів району, згідно якого виділено кошти з районного бюджету у розмірі 67 тис. грн..

З метою ознайомлення батьків та гостей заходу у кожній школі було розміщено плакати (постери) з інформацією про підсумки роботи з обдарованою молоддю.  


За інформацією відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації                                         


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень