Великобілозерська районна державна адміністрація

При облдержадміністрації планується створити Антикорупційну комісію

Дата: 18.04.2016 13:55
Кількість переглядів: 542

Таке рішення під час засідання регіональної ради підприємців Запорізької області оприлюднив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Причиною створення цього дорадчого органу стало те, що за останній рік ситуація з корупцією в області значно погіршилась. Неодноразово були помічені випадки вчинення корупційних правопорушень. Зокрема, у січні 2016 року було затримано на хабарі заступника начальника митного поста «Запоріжжя-Аеропорт». Також у цьому році було затримано на хабарі начальника та заступника начальника одного з відділів Бердянського прикордонного загону. В 2015 році великий резонанс отримав корупційний скандал з приводу діяльності компанії «Атласджет». Минулого тижня на хабарі затримано керівництво  Запорізької митниці ДФС. І такі приклади, на жаль, є непоодинокими.

За словами очільника регіону, нині правоохоронні органи недостатньо оперативно реагують на звернення громадян з приводу корупційних діянь та виявляються неспроможними ефективно розслідувати корупційні правопорушення. Тому обласна влада  прийняла рішення взяти ситуацію під всій контроль.

- Жителі нашої області вимагають якісних змін і позитивних зрушень у сфері боротьби з корупцією. Враховуючи це, а також відповідаючи на неодноразові звернення і пропозиції представників громадських організацій, я прийняв рішення створити Антикорупційну комісію як постійно діючий колегіальний консультативно-дорадчий орган при Запорізькій обласній державній адміністрації. Його головним завданням стане координація роботи місцевих державних адміністрацій, правоохоронних органів та інших представників органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування області, а також їх структурних підрозділів. Адже саме на них чинним законодавством України покладено обов’язки щодо запобігання та протидії корупції. Крім того, до роботи в Антикорупційній комісії будуть залучені й активні представники громадськості регіону. Вважаю, що лише таким чином, об’єднавши зусилля, можна створити дієвий механізм із запобігання і протидії корупції в Запорізькій області, - зазначив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень