Великобілозерська районна державна адміністрація

Дмитро Давтян: «Не можна приймати рішення виключно зі свого кабінету, треба їхати до людей углиб області»

Дата: 25.07.2016 10:44
Кількість переглядів: 364

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян здійснив робочу поїздку до Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів, де у плановому порядку провів особистий прийом громадян. Місцеві жителі зверталися в основному з соціальних питань.  Зокрема, люди скаржилися на неможливість придбати надто дорогі ліки, тому посадовець розпорядився видати матеріальну допомогу тим, хто звернувся із заявою до райдержадміністрації. Великобілозерці попросили вирішити питання з вантажівками, які руйнують місцеві дороги. Перший заступник губернатора голови облдержадміністрації доручив керівництву Облавтодору вирішити питання щодо обмеження швидкості транзитного транспорту,  а також облаштували автобусну зупинку на вул. Щорса та розібратися, чому досі не завершено роботи на полігоні твердих побутових відходів у с. Велика Білозерка.

Крім цього, з’ясувалося, що у Великобілозерському районі є потреба у фаховій роз’яснювальній роботі з питань проведення децентралізації. Тому найближчим часом спеціалісти облдержадміністрації разом із Офісом реформ проведуть виїзне засідання з головами сільських та селищних рад.

У рамках робочої програми  Дмитро Давтян відвідав низку підприємств у Кам’янсько-Дніпровському районі. Так, у філії ТОВ СП «Нібулон» ознайомився з роботою лабораторії, де тестують якість пшениці. Зараз тут зберігається одночасно 60 тонн зерна.  Виробництво відкрилося  у 2010 році, створивши при цьому 98 робочих місць.

Також Дмитро Давтян побував у провідному тваринницькому господарстві -  племзаводі «Степний». Це потужне виробництво, яке забезпечує 400 робочих місць. Тут налічується 12 тис. свиней, 700 дійних корів, які дають 20 тонн молока на добу.

- Не можна сидіти в адміністрації та приймати рішення виключно зі свого кабінету, треба їхати до людей углиб області, дивитися на життя районів, дивитися в очі людям. Також треба вести фіксацію всіх прохань, щоб мати інформацію, що потребує грошей у першу чергу, - наголосив за підсумками робочої поїздки Дмитро Давтян.

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень