Великобілозерська районна державна адміністрація

Наступного тижня планується відновити роботи на будівництві мостів

Дата: 26.09.2016 15:44
Кількість переглядів: 481

На виконання Окремого доручення Укравтодору, згідно з протокольним дорученням Віце-прем’єр-міністра України Кістіона В.Є  щодо забезпечення виконання повномасштабних будівельних робіт на об’єкті «Автотранспортна містраль через р. Дніпро  у м. Запоріжжя» у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області відбулася нарада з представниками дев’яти  підрядних організацій.

У ній взяли участь представники: ПАТ «Уманьавтодор» (м. Умань); ПАТ «Підприємство «Маст-Буд»(м. Маріуполь); ПАТ «Мостобуд» (м. Київ); ТОВ «Мостозагін №73» (м. Миколаїв); ТОВ «Південьтрансбуд»(м. Миколаїв); ТОВ «БК «Адамант» (м. Київ); АТ «Альпсервіс» (м. Харків); ПП «Підводник» (м. Запоріжжя); ТОВ «ВО «АРМАКОМ» (м. Запоріжжя).

Начальник Служби Геннадій Тімченко поінформував про обсяги та порядок фінансування будівельних робіт.

Так, на будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі на 2016 рік передбачено фінансування: 222,7 млн. грн. - кошти, залучені під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг України; 10 млн. грн. – кошти обласного бюджету; 20 млн. грн. – кошти міського бюджету м. Запоріжжя.

Основний напрямок робіт – Споруда №4 (балковий міст через р. Старий Дніпро). Також заплановано виконати  роботи з будівництва тимчасових опор для монтажу металоконструкцій секцій прогонової будови Споруди №10 (вантовий міст через р. Дніпро).

Передбачається відновлення робіт з добудови пілона (Споруда №10), добудови  пірса та стапеля для укрупнювального збирання на будівельному майданчику №1 на території Кривої Бухти.

Представники підрядних будівельних організацій, які задіяні на будівництві, визначилися з наміченим фронтом робіт, закріпленим за ними, та висловили готовність приступити до роботи. Згідно з графіком роботи мають бути відновлені з наступного тижня.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень