Великобілозерська районна державна адміністрація

Комісія Міноборони прийняла останній ВОП Запорізького регіону, створений на першій лінії оборони

Дата: 25.07.2016 11:08
Кількість переглядів: 548

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль особисто проконтролював процес зведення фортифікаційних споруд у зоні АТО. Будівництво взводних опорних пунктів за лінією оборони є проектом державного масштабу, який контролюється на рівні Міністерства оборони України. Тож сьогодні комісія остаточно прийняла  першу лінію оборонних споруд, створених запоріжцями.

За словами Костянтина Бриля, представники Міністерства відзначили високий рівень якості виконаних робіт.

- Хочу подякувати фахівцям фірми «Комунтех», половина працівників якої є ветеранами та волонтерами в зоні АТО. Зазначу, що їм довелося працювати в умовах украй напруженого бойового стану та обмеженого фінансування. Адже в минулому році підрядник, що виконував ці роботи, не встиг освоїти кошти. І фінансування повернулося до державного бюджету. В цьому році Фонд оборони області виділив близько 5 мільйонів гривень та домовився про позичку ще 2 мільйонів. Тож сьогодні представники комісії Міністерства оборони прийняли останній ВОП першої лінії оборони, - пвідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також очільник регіону зазначив, що готовність взводних опорних пунктів другої лінії становить 80% та підкреслив, що за умови своєчасного фінансування Міноборони споруди будуть  здані найближчим часом.

 

Управління у справах преси та інформації 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень