Великобілозерська районна державна адміністрація

Осінніх призовників уже чекають військові частини

Дата: 26.09.2016 15:45
Кількість переглядів: 437

У Запорізькій області на завершальній стадії підготовка до призовної кампанії "Осінь - 2016", яка розпочнеться 1 жовтня і закінчиться 30 листопада цього року. Лави Збройних Сил України та інших військових формувань  поповнять 560 призовників, із них 240 –  Збройні Сили України, 280 – Національної гвардії України і 40 – Державної спеціальної служби транспорту. Комплектуються призовниками частини Збройних Сил України і  Державної спеціальної служби транспорту за екстериторіальним принципом, а частини Національної гвардії – за територіальним. Про це повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвинов.

Перша відправка молодого поповнення  з обласного збірного пункту до лав Збройних Сил України відбудеться 4 жовтня. У перший день 15 юнаків призивного віку відправляться до військової частини Повітряних сил ЗСУкраїни, яка розташована на території Львівської області.

Завершальна відправка запланована на 24 листопада: одна військова команда попрямує в Чернігівську область до Державної спеціальної служби транспорту в Чернігівській області, інша залишиться в Запоріжжі та увіллється до військової частини Національної гвардії України.

Крім цього, 9 листопада 15 найкращих призовників із Запорізької області  поповнять лави елітного підрозділу Збройних Сил України – Окремий полк Президента України. 

Офіцер запевнив, що у подальшому всі військовослужбовці,  призвані на строкову військову службу, проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин, жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей залучатися не буде.

Строки строкової військової служби: для солдатів і матросів, які мають середню освіту, - 18 місяців, для осіб, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст, магістр -  12 місяців.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень