Великобілозерська районна державна адміністрація

Місячник безпеки життєдіяльності

Дата: 15.12.2016 15:46
Кількість переглядів: 546

           

           Третє тисячоліття — це вік наукового й технічного прогресу, коли без знань, науки не обійтися жодному з нас. Та й кожен повинен досягти своїх вершин у житті. А це не завжди легко й просто, тому що вершин досягають, доклавши великих зусиль. 
           Отже, треба мати силу й міцну волю, а це доступно лише тим, котрі здорові фізично та духовно. Адже недарма ж кажуть, що в здоровому тілі — здоровий дух.

           З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження надзвичайних подій, ситуацій за участю дітей, підняття рівня знань з основ життєдіяльності, отримання навичок з безпеки життя та здоров’я учнів школи у кінці листопада на початку грудня 2016 року у Великобілозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 проходив

            Місячник безпеки життєдіяльності. В рамках Місячника пройшов  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Під час  Місячника проведено виховні та інформаційно-просвітницькі години: «Стихійні та техногенні катастрофи», «Як поводити себе під час терористичного  акту», «Пам’ятай номер служби порятунку», «Твоє здоров’я –в твоїх руках», «Будь обережним» та інші. Проведено загальношкільні заходи:  виставку інформаційних стінгазет з профілактики інфекційних захворювань та попередження травматизму (1-11 класи); практичні тренування з надання першої допомоги при травмах(1-11 класи); конкурс дитячого малюнка «Надзвичайна ситуація очима дітей» та «Обери життя»(1-11 класи) ; конкурс літературних творів на тему: «Що я знаю про рятувальників?»; відпрацювання дій при виникненні надзвичайної ситуації: евакуація з приміщення школи під час пожежі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень