Великобілозерська районна державна адміністрація

Фінські бізнесмени шукають у Запорізькій області нових партнерів

Дата: 18.04.2016 14:36
Кількість переглядів: 635

У Запоріжжі перебуває фінська делегація представників бізнесу на чолі з Надзвичайним та Повноважним послом Фінляндії в Україні  Юхою Віртаненом, з якими провели зустріч голова обласної ради Григорій Самардак та заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін. Під час спілкування гостей ознайомили з можливостями  регіону та обговорили напрями подальшого співробітництва між Запорізькою областю та Фінляндією.

Відкриваючи захід, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін запевнив, що запоріжці дуже цінують підтримку фінської сторони. Особливо це стосується євроінтеграційних прагнень України, а також економічної та культурної співпраці.

-  Протягом довгих років між нашими країнами склалися міцні партнерські взаємини. Україна і Фінляндія мають великий потенціал для суттєвого поглиблення двосторонніх відносин. Це стосується як торгово-економічного, так і культурного співробітництва. Запорізька область - регіон особливих можливостей для реалізації широкого спектру інвестиційних, громадських та міжрегіональних проектів. Наш край - один з небагатьох регіонів України, який створює основи української економіки. Хочу запевнити всіх присутніх у тому, що керівництво Запорізької області націлене на подальший розвиток і зміцнення взаємовигідних відносин з Фінляндської Республікою. Ми завжди відкриті до пошуку нових форм співпраці, - підкреслив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

У свою чергу, Й. В. Надзвичайний та повноважний посол Фінляндії в Україні пан Юха Віртанен підкреслив, що ця зустріч є важливою для всіх учасників делегації. Адже в ній присутні представники компанії «Конекрейнс Україна», фармацевтичної компанії «Orion Pharma», ПАТ «SEB корпоративний банк», фахівці з вантажоперевезення «Сontainerships Groups Ltd», транспортної обробки вантажу   «Cargotec Ukraine»,  «Leinonen Ukraine» та інші. Всі вони зацікавлені в пошуку нових ринків збуту та партнерів у Запорізькому регіоні. Відповідно, прагнуть познайомитися з політичною та економічною ситуацією в області, а також налагодити зв’язки. Пан Юха Віртанен також наголосив, що Фінляндія підтримує європейський вибір України, про що свідчить виділення близько 20 мільйонів євро на проведення реформ у нашій державі. І в майбутньому ця співпраця буде продовжуватися та всіляко розвиватися.

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень