Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

У селі Велика Білозерка буде проведено капітальний ремонт водопроводу

Дата: 08.06.2017 15:46
Кількість переглядів: 455

Під час другого пленарного засідання 12 сесії VII скликання обласної ради внесено зміни до регіональної цільової програми «Питна вода Запорізької області» на 2012 - 2020 роки.

Зокрема, передбачено капітальний ремонт водопроводу по вул. Орденоносна та по вул. Пархоменка Червоної сільської ради с. Велика Білозерка Великобілозерського району,  на який виділено  фінансування у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету в сумі 446,380 тис. грн., а також  місцевого бюджету (на умовах співфінансування)  в сумі 111,146 тис. грн. Суму, передбачену  з обласного бюджету, на прохання Великобілозерської райдержадміністрації перерозподілено з об’єкта «Капітальний ремонт водопроводу   по вул. Кокка в с. Велика Білозерка Великобілозерського району.

Також передбачено розробку робочого проекту «Реконструкція північного групового водопроводу від м. Запоріжжя до  с. Лукашеве для водопостачання населених пунктів Запорізького району» з фінансуванням у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету в  сумі 710 тис. грн.
 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень