Великобілозерська районна державна адміністрація

Підтримано проектні заявки територіальних громад на фінансування з бюджету

Дата: 26.09.2016 15:47
Кількість переглядів: 507

Проектні пропозиції об’єднаних територіальних громад розглянуто на засіданні комісії з підготовки висновків щодо проектних заявок на проекти, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури, яке провела заступник голови – керівник апарату  обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко.

Посадовець наголосила, що всі проектні заявки оцінюються на відповідність критеріям, зокрема вони повинні відповідати плану соціально-економічного розвитку громад на місцях.

Так, Веселівська селищна територіальна громада подала заявку щодо капітального ремонту Новоолександрівського клубу на суму 105, 850 тис. грн.. та капітальний ремонт Єлизаветівського клубу на суму 50,325 тис. грн.. Смирновська сільська територіальна громада планує спрямувати субвенцію на придбання контейнерів для збору твердих побутових відходів на суму 192 тис. грн.. та капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Миронова у селі Олексіївка та вулиці Джерельна у селі Вершина Друга.

- Пропонуємо надати об’єднаним територіальним громадам висновки на проектні заявки, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури. Також рекомендуємо об’єднаним територіальним громадам подати проектні заявки на погодження до спеціальної комісії при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, - підсумувала Зінаїда Бойко.

Члени комісії підтримали всі проектні пропозиції від громад.

За словами посадовця, на сьогодні всі об’єднані територіальні громади області активно працюють над формуванням проектних заявок щодо розвитку інфраструктури.

- Область активно розробляє проекти, які фінансуються за рахунок субвенції. Головне – не лише підготувати заявки, а й до кінця року освоїти надані кошти. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації слід активізувати роботу для якнайшвидшого розгляду заявок. Облдержадміністрація всіляко сприяє об’єднаним громадам у підготовці проектних заявок, це питання знаходиться на постійному контролі, - наголосила Зінаїда Бойко.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень