Великобілозерська районна державна адміністрація

Резервісти готуються до навчальних зборів

Дата: 26.09.2016 15:47
Кількість переглядів: 344

На базі районних (міських) військкоматів області проводяться підготовчі заходи щодо участі військовозобов’язаних оперативного резерву 1-ї черги у проведенні другого етапу навчальних зборів резервістів.

Як повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов, на навчальні збори будуть залучені майже 500 резервістів до 25-ї окремої повітряно-десантної бригади високомобільних десантних військ  ЗСУ та 40-ї окремої артилерійської бригади Сухопутних військ  для відпрацювання бойового злагодження і  проведення бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою.

Навчальні збори резервістів триватимуть з 24 вересня по 6 жовтня 2016 року.

Метою навчальних зборів є перевірка готовності військових частин у разі необхідності доукомплектування бойових підрозділів  військовозобов’язаними зі складу оперативного резерву 1-ї черги, а також відновлення практичних навичок і вмінь резервістів за їх військово-обліковими спеціальностями виконувати завдання за призначенням.

Під час зборів ніхто з резервістів до зони АТО направлятися не буде, по закінченню зборів вони повернуться до своїх повсякденних справ.

За призваними на збори військовозобов’язаними на весь період зборів та резервістами на весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи,  займана посада та середня заробітна плата на підприємстві,  в установі, організації незалежно від підпорядкування і форм власності,   наголосив полковник Михайло Логвінов.        

 

 

 

Управління у справах преси та інформації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень