Великобілозерська районна державна адміністрація

Великобілозерський район підтримав молодіжну велоестафету під гаслом «Єдність в ім’я Перемоги»

Дата: 04.05.2017 11:52
Кількість переглядів: 396

У Великобілозерському районі 03 травня 2017 року відбулась молодіжна велоестафета під гаслом «Єдність в ім’я Перемоги» з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Учнівська молодь, працівники закладів освіти, культури та сільгосппідприємств Великобілозерського району підтримали молодіжну велоестафету та активно долучились до її проведення.

Віддаючи данину пам’яті, учасники велоестафети відвідали всі поховання часів Другої світової війни, які знаходяться на території району, поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих співвітчизників. Від’їжджаючи від кожного поховання молодь везла з собою часточку майбутнього панно та квітки червоних маків, які напередодні виготовляли власноруч за кількістю братських поховань, що знаходяться на територіях.

На фінішній прямій учасників велоестафети зустрічали заступник голови райдержадміністрації Оксана Хілько, начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Марія Осіпчук, а також, працівники закладів освіти і культури Великобілозерського району.

За результатами проведення заходу учасниками було створено символічний  «Вінок пам’яті», який знайде своє місце у краєзнавчій кімнаті районного будинку культури, та спільне панно з символікою «Пам’ятаємо. Перемагаємо. 1939- 1945». А вже 04 травня учасники районної велоестафети взяли участь у загальному зборі у м.Запоріжжя, де всі райони урочисто складатимуть панно Запорізької області як символу єдності, миру та Перемоги.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень