Великобілозерська районна державна адміністрація

Юні запоріжці продовжують традиції народного мистецтва

Дата: 18.04.2016 15:50
Кількість переглядів: 644

Про це свідчить виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» та фестиваль «Писанковий рай», яка проводиться у Запоріжжі Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та  обласним центром художньо-естетичної творчості учнівської молоді.

Учасниками мистецьких заходів стали учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, вихованців шкіл-інтернатів та учні навчальних закладів професійно-технічної освіти віком від 6 до 18 років.

Декоративно-ужиткове мистецтво представлено такими різновидами як художня вишивка, плетіння, ткацтво, вироби з тіста, вироби зі шкіри, м’яка іграшка, народна лялька, декоративний розпис, народний живопис, лозоплетіння тощо. Жанр образотворчого мистецтва презентують роботи з графіки, живопису, батику. Писанки на фестиваль-конкурс «Писанковий рай» виконані у різних техніках: крапанки, дряпанки, мальованки, мотанки, квілінг, декупаж, трав’янки тощо.

Під час виставки також працюють майстер-класи, які проводять працівники обласного центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді.

Як повідомили організатори, після закінчення обласної виставки експонати, які посядуть І місце, стануть учасниками всеукраїнської виставки в м. Києві. Роботи, які завоюють ІІ-ІІІ місця, за згодою авторів будуть відправлені військовослужбовцям у зону АТО та у військові частини Запорізької області у рамках проведення обласної благодійної акції «Великодній кошик солдату».

Довідково: виставки працюють за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, буд. 49 у приміщенні КУ «Запорізький обласний центр молоді» до 22 квітня.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень