Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено районний етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016»

Дата: 25.04.2016 11:53
Кількість переглядів: 485

На базі комунального закладу «Великобілозерська районна дитяча бібліотека» Великобілозерської районної ради було проведено районний етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» серед учнів 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. На заході були присутні начальник відділу культури і туризму В.Чуча, радник голови райдержадміністрації з питань антитерористичної операції та волонтерської діяльності В.Віль, шкільні та сільські бібліотекарі району.

Метою даного конкурсу є заохочення дітей до читання, підвищення якості та ефективності процесу читання, популяризації найкращих надбань української, світової класичної й сучасної літератури.

Учасники Конкурсу продемонстрували свої глибокі знання, блискучу ерудицію та залізну логіку в декількох номінаціях: «Літературна розминка», «Народ скаже, як зав’яже» та «Презентація улюбленої книги».

За результатами проведення даного заходу визначено найкращих читачів 2016 року у Великобілозерському районі: Кімлач Наталія, Шапотіннікова Валерія, Киричок Ольга, Бородкіна Діана. Обласний етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» відбудеться 28 квітня 2016 року в м.Запоріжжя.

Бібліотекарі районної дитячої бібліотеки з кінця березня 2016 року започаткували довготривалу акцію «Привітальна листівка солдату. Вітаємо! З Весною та Великоднем!». До акції залучилися школярі району. Всього виготовлено близько двохсот листівок. І, в цей святковий день, право передати ці листівки раднику голови з питань АТО та волонтерства надано переможцям районного етапу Всеукраїнського Конкурсу «Найкращий читач України – 2016».

До дитячих листівок бібліотекарі району та керівники закладів культури додали солодощі в Великодню корзину для солдатів.

 

 

 

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень