Великобілозерська районна державна адміністрація

Другий місяць осені починається з особливої дати

Дата: 03.10.2016 15:53
Кількість переглядів: 399

 

 

У всьому світі 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні - День ветерана. Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

З нагоди цієї дати в кожному закладі культури клубного типу були проведені заходи, такі як: концетр «Мудрі і багаті літами» - сільський клуб Великобілозерської сільської ради; концерт «Роки людині до лиця» - сільський будинок культури Трудової сільської ради; засідання ветеранської організації «Правда» на базі Великобілозерська ЗОШ №5 за участі фольклорного колектива «Червона калина» сільського будинку культури Червоної сільської ради.

Ведучі та учасники заходів всім присутнім бажали здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги, дарувати тепло посмішок, щастя та благополуччя! Щоб всі проблеми та незгоди обходили стороною, а добро, що вони роблять, поверталося сторицею!

І хочеться зазначити, що серед присутніх були як люди похилого віку, так і досить багато людей молодшого покоління. Як добре, що вони знаходять час і мають бажання відвідати такі заходи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень