Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізькі освітяни змагаються за звання кращих

Дата: 14.02.2017 15:57
Кількість переглядів: 401

Сьогодні у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти розпочався очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року –2017».

Конкурс проводиться щороку з метою виявлення і стимулювання творчих пошуків педагогів, піднесення ролі вчителя в суспільстві, поширення перспективного, передового педагогічного досвіду.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, педагоги змагатимуться в таких номінаціях:  «Біологія», «Інформатика», «Музика», «Початкова школа».

Загалом учасниками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу в Запорізькій області стали 388 педагогічних працівників, з них у номінації «Біологія» – 72, «Інформатика» – 63, «Музика» – 35, «Початкова школа» – 218 педагогів. Усі вони  пройшли  І етап – (районний, міський), який відбувся в  грудні 2016 року, та ІІ  етап обласного заочного туру  (січень 2017).  На участь в обласному етапі конкурсу було подано 63 роботи: з них у номінації «Біологія» – 20, «Інформатика» – 17, «Музика» – 11, «Початкова школа» – 28 педагогів.

За словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяни Озерової, це головний конкурс для всієї педагогічної спільноти. Вчителі готувалися до нього протягом усього навчального року. На сьогодні вчитель має володіти сучасними знаннями, професіоналізмом, також справжній педагог повинен бути для учня, в першу чергу, партнером, другом та наставником.

За словами організаторів, основні завдання конкурсу – це піднесення ролі вчителя в суспільстві та підвищення престижу вчительської професії; сприяння інноваційній діяльності в системі загальної середньої освіти; удосконалення фахової майстерності, стимулювання творчого самовдосконалення; популяризація педагогічного досвіду.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться щорічно, починаючи з 1995 року.


 


 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень