Великобілозерська районна державна адміністрація

Не залишайся байдужим до дитячої самотності

Дата: 30.08.2016 15:59
Кількість переглядів: 529

Основна цінність системи охорони дитинства сьогодні полягає у визнанні того, що всі діти мають право на виховання в постійній безпечній

родині. У всьому світі є діти-сироти, і наша країна, звичайно, не виключення. Складна соціально-економічна ситуація в країні сьогодні, на жаль, впливає і на українську сім’ю. Невмолимо збільшується кількість, так званих, соціальних сиріт, дітей з неблагополучних родин, батьків яких позбавляють батьківських прав.

Дитина, позбавлена батьківського піклування - це дитина, яка залишилася без піклування батьків у зв’язку з позбавленням їх батьківських прав або відібранням у батьків без позбавлення батьківських прав. Дитина-сирота – це дитина, в якої померли чи загинули батьки. Для дитини, позбавленої сім’ї, держава є і батько, і мати. Показником розвинутого суспільства є ставлення до підростаючого покоління, розуміння того, що чужих дітей не буває.

Державою визначене важливе завдання: забезпечити належні умови для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом останніх років Україна досягла серйозних результатів у розвиткові мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

У Великобілозерському районі створено та функціонує 1 прийомна сім’я (в якій виховується 1 прийомна дитина) та 1 дитячий будинок сімейного типу (в якому виховується 5 дітей-вихованців).

Наразі 11 дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей Великобілозерської райдержадміністрації, потребують влаштування на виховання в сім’ю.

Дитинство дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування проходить в інтернатних закладах. Але ці діти не винні в тому, що трапилося в їхньому житті! Багато з них мріють про щасливу родину, хай навіть прийомну.

Отже, якщо Ви бажаєте прийняти на виховання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, підтримати її, надати сімейне тепло, любов, затишок, підготувати до самостійного життя, звертайтеся за довідками до Великобілозерського районного соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (тел. 20131) або служби у справах дітей Великобілозерської райдержадміністрацій (тел. 20272).

 

 

 

                                                

Великобілозерський РЦСССДМ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень