Великобілозерська районна державна адміністрація

ВІТАЛІЙ ТУРИНОК: «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ СИСТЕМИ ВЛАДИ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ НА ВСІХ РІВНЯХ. МОЯ ЗОНА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ – ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ»

Дата: 19.09.2019 16:01
Кількість переглядів: 342

Розпочалося пленарне засідання 31-ї позачергової сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання. У  роботі сесії вперше взяв участь голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок.

Посадовець звернувся до присутніх депутатів, керівників територій, правоохоронців, громадськості.

− Сьогодні в Україні відбуваються надважливі зміни. Необхідність цих змін диктує воля людей. Повне перезавантаження владної системи – вимога людей, яку сьогодні виконує Президент України Володимир Зеленський. Перезавантаження системи відбуватиметься на всіх рівнях. Моя зона відповідальності – Запорізька область. Маємо починати з себе. І хочу сказати одразу: не буде питань, які мене не стосуються, − наголосив Віталій Туринок.

Очільник регіону окреслив основні пріоритети обласної влади, на які буде спрямована увага найближчим часом. Зокрема, це виконання доручень Президента України:  ремонт дорожнього покриття греблі «ДніпроГЕС», відновлення будівництва довгобудів – мостів через р. Дніпро, будівництво та збереження доріг, розвиток острова Хортиця як туристичного центру. Не менш важливим, за словами Віталія Туринка, є старт та вдале проходження опалювального сезону

− І найголовніше. Це тотальна боротьба з корупцією та відкатами. Я вже звернувся з відкритим листом про боротьбу з цією заразою. І користуючись нагодою, звертаюся до всіх представників бізнесу – звертайтесь та повідомляйте про всі випадки примусу чи вимагання від вас «відкатів» з боку посадових осіб усіх рангів. Починаємо прямо зараз. Після попереднього ознайомлення з ситуацією і враховуючи дані правоохоронних органів,  я вирішив відсторонити від виконання обов’язків директора Департаменту екології та природних ресурсів Віталія Гордієнка та його заступника. Також ініціюю службове розслідування його діяльності, яка викликає дуже багато запитань у правоохоронців та громадськості. На черзі інші структури та їх «одіозні» керівники, − попередив Віталій Туринок.

Наостанок голова облдержадміністрації звернувся до депутатів із закликом до спільної роботи.  

− Спільна робота − це детальне вивчення кожної програми, кожної пропозиції, кожного об’єкта. Обговорення доцільності використання кожної копійки та обов’язковий тотальний контроль за використанням бюджетних коштів. До цієї роботи мають долучитися і народні депутати України від Запорізької області. Оцінку кожному з нас дадуть люди, − підсумував Віталій Туринок.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень