Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

СТАРТУВАЛИ ПЕРШІ ЕТАПИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «СТУДЕНТ РОКУ»

Дата: 20.09.2019 10:10
Кількість переглядів: 282

Вже стало доброю традицією напередодні Дня студента проводити щорічний конкурс «Студент року». Він дає можливість виявити та підтримати обдаровану молодь, створити умови для самореалізації особистості студентів та формування в них організаторських навичок і лідерських якостей.

У конкурсі можуть брати участь студенти денної форми навчання закладів вищої освіти III – IV рівнів акредитації Запорізької області у таких номінаціях:
1) «Студент – лідер студентського самоврядування року»;
2) «Студент – суспільний діяч року»;
3) «Студент – артист року»;
4) «Студент – учений року»;
5) «Студент – спортсмен року»;
6) «Студент – журналіст року»;
7) «Студент – волонтер року»;
8) «Студент – патріот року»;
9) «Студент – староста року»;
10) «Студентська сім’я року».

Стосовно студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації регіону, для них є окрема номінація - «Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації».

До 25 жовтня проводитимуться факультетські та вишівські етапи конкурсу. Потім представники вишів нададуть інформацію про кращих студентів на рівні університетів та коледжів до Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА. Переможців обласного конкурсу «Студент року» визначить конкурсна комісія, до складу якої увійдуть керівники області та закладів вищої освіти. Кращі студенти отримають грамоти Запорізької облдержадміністрації та грошову премію.

Детальніше з положенням про конкурс можна ознайомитися у  розділі Управління на офіційному сайті облдержадміністрації за посиланням


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень