Великобілозерська районна державна адміністрація

До уваги молоді Великобілозерського району!

Дата: 01.06.2016 10:47
Кількість переглядів: 581

За підтримки Мінмолодьспорту з нагоди 65-ї річниці Міжнародної організації з міграції (МОМ) та 20-річчя роботи представництва МОМ в Україні проводиться національний молодіжний відеофестиваль PLURAL+UKRAINE, який є частиною глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізацій ООН та МОМ «Молодіжний фестиваль PLURAL+».

Метою фестивалю є залучення молоді до створення оригінальних і креативних відео на тему міграції, розмаїття та соціальної інтеграції. визнання молоді як основної рушійної сили соціальних змін у світі, який часто характеризується нетерпимістю, а також культурними та релігійними відмінностями; залучення молоді до вирішення питань, що стосуються інтеграції, включення, ідентичності, культурного розмаїття, прав людини та соціальної інтеграції мігрантів, незалежно від їх місця знаходження; заохочення молоді до здійснення практичних дій не лише щодо виявлення обмежень, з якими стикаються мігранти, а й щодо створення атмосфери поваги та вдячності один до одного.

Підтримуючи і розповсюджуючи відео, створене молоддю, PLURAL+ визнає, що саме молодь має потужний вплив на позитивні соціальні зміни у світі, якому притаманні нетерпимість, культурне та релігійне протистояння.

До участі у національному молодіжному відео фестивалі PLURAL+UKRAINE запрошується молодь віком від 16 до 25, яка проживає в Україні, тимчасово перебуває за кордоном або має іноземне громадянство та на законних підставах перебуває в Україні.

Люди, які зняті у відео, не обов’язково повинні бути молоддю. Проте, відео повинно відображати думки та уявлення молоді щодо міграції, культурного розмаїття та соціальної інтеграції.

Особи, старші 25 років, можуть бути лише мінімально залучені до створення відео (наприклад,  тренери, вчителі, інструктори тощо), як координатори, технічна підтримка, допомога в оренді обладнання тощо.

Відео можуть бути українською, російською та англійською мовами.

Для участі в конкурсі до 31 серпня 2016 року необхідно поштою надіслати заявку та DVD диск з відео (Представництво МОМ в Україні, вул.Михайлівська,8, Київ, Україна, 01001).

Учасники, які також бажають надіслати свої відео для участі у глобальному відеофестивалі PLURAL+, можуть ознайомитися з Правилами та Вимогами участі на сайті http://pluralplus.unaoc.org/.

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації                  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень