Великобілозерська районна державна адміністрація

На День Європи запоріжці розгорнули великий прапор ЄС

Дата: 15.05.2017 11:01
Кількість переглядів: 437

Сьогодні в обласному центрі на площі Фестивальній відбулось урочисте відкриття Днів Європи в Запорізькій області. Привітали запоріжців представники обласної та міської влади.

- Запорізька спільнота з 2003 року відзначає Дні Європи в Україні. Знаково, що наразі ми святкуємо Дні Європи разом з «Патріотичною весною». Сьогодні ми бачимо велику кількість патріотично налаштованої молоді, студентів, громадськість, які своїм вибором підтримують європейську направленість розвитку. Ми шануємо європейські традиції, європейську культуру та цінності. Для України та Запорізької області, зокрема, дуже важливо підтримувати патріотичний настрій у нелегкий для нас час. День Європи в Україні важливий завдяки прагненню українців запровадити європейські стандарти життя, а надалі - стати повноправними членами Європейської спільноти. Європейські прагнення України - це історичний вибір українського народу, його етнічних коренів і ментальності, глибоких демократичних традицій. Запрошуємо всіх відвідати «Європейське містечко», яке неодмінно подарує нові знання, заряд позитивних емоцій та гарний настрій на цілий рік, аж до наступного Дня Європи, - наголосив у своєму виступі Едуард Гугнін.

За словами начальника Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артура Бойко, примітним є те, що саме напередодні святкування Дня Європи Рада Євросоюзу підтвердила рішення щодо надання Україні безвізового режиму. Прагнення до європейських цінностей важливі для всіх українців та вже менше, ніж через місяць, українці, зокрема й запоріжці, зможуть вільно їхати до Європи. Наразі до свята долучилися не лише запоріжці та гості міста, а й представники різних національних меншин та загалом всі, хто відстоював європейські цінності.

Під час святкування студентська молодь провела флешмоб: учасники акції на площі розгорнули великий прапор Європи в Україні.

У програмі заходу просто неба розташувалося «Європейське містечко», «Європейське спортивне містечко» та «Європейське техномісто». Запоріжці та гості протягом дня мають змогу ознайомитися з культурою та традиціями європейських країн, побачити показові виступи та виставку винаходів юних техніків, взяти участь у конкурсах, майстер-класах та спортивних змаганнях. Також для всіх присутніх триває святковий концерт дитячої творчості «Європейський вибір».

 Водночас з одним святом, на площі триває культурно-мистецька акція «Патріотична весна». Під час акції працює «Весняний ярмарок»: виставка сувенірів та майстер-класи;  виставка військової техніки Національної Гвардії України; польова кухня; фотозона; інформаційні стенди про  військову службу за контрактом у Збройних Силах України. Також відбувся показовий виступ вихованців Запорізького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» та плац-концерт військових оркестрів В/Ч 3029 та В/Ч 3033. Долучився до святкування благодійний фонд «Лебедія», який збирає внески для допомоги бійцям у зоні АТО.

Також площа Фестивальна в цей святковий день перетворилась на місце зустрічі запорізьких талантів.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень