Великобілозерська районна державна адміністрація

Область готується до наступного опалювального сезону за графіком

Дата: 11.07.2016 16:01
Кількість переглядів: 380

Під керівництвом директора Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Петра Чуктурова відбулося селекторне засідання оперативного штабу із забезпечення підготовки та сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період.

Як зазначив Петро Чуктуров,  Мінрегіоном поставлено завдання  до 01.07.2016 забезпечити рівень підготовки до опалювального сезону до 40%. Запорізька область наближається до цього показника, але цей графік на територіях виконується не в повному обсязі.

На сьогодні в області комплексно підготовлено 2788 житлових будинків із 6870 запланованих (41 %). Підготовлено 639,7 км теплових мереж із запланованих 959,8 км (67 %). Замінено 1,6 км теплових мереж із запланованих 5,6 км (28 %). Відремонтовано 22,1 км водопровідних мереж із запланованих 67,3 км (33 %) та 2,1 км каналізаційних мереж із запланованих 4,4 км (41 %). Також підготовлено 87 шкіл із 556 (16 %), 63 дитячих садка з 383 (16 %), 21 лікарня з 71 (30 %).

Посадовець наголосив, що всі роботи з підготовки об'єктів соціальної сфери мають бути завершені до першого вересня, а об'єктів житлово-комунального господарства – до першого жовтня.

- На більшості територій області дотримується графік виконання робіт  окрім об’єктів соціальної сфери. Але до початку опалювального сезону 100-відсотково всі об’єкти соціальної сфери будуть готові. Підготовка до опалювального сезону триває, тому цифри можуть змінюватися щоденно, - зазначив заступник директора Департаменту Віталій Литвиненко.

Для забезпечення якісної підготовки до роботи в осінньо-зимовий період та належного контролю за станом підготовки пропонується створити комісії з перевірки готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період, до складу яких обов'язково повинні бути включені представники органів місцевого самоврядування, теплопостачальних організацій та інспекції Держенергонагляду. Керівникам територій доручено вжити вичерпних заходів для забезпечення своєчасного підписання актів готовності теплового господарства та паспортів готовності житлових будинків, забезпечити готовність до експлуатації автономних систем енергозабезпечення на об'єктах житлово-комунального господарства і соціальної сфери.

 

Управління у справах преси та інформації

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень