Великобілозерська районна державна адміністрація

«Дивосвіт» зібрав талановиту молодь України

Дата: 08.06.2017 16:01
Кількість переглядів: 312

Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт», що у Василівському районі,  приймає Всеукраїнський керамічний фестиваль обдарованої молоді «КерамДиво-2017». В урочистому відкритті мистецького заходу  взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та директор Департаменту освіти і науки ОДА Тетяна Озерова.

На фестиваль зібралися  талановиті діти - вихованці загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл-інтернатів, позашкільних установ, які пробують свої творчі сили  в образотворчому мистецтві та художній кераміці, з Вінницької, Полтавської, Черкаської, Львівської, Миколаївської  областей, а також районів Запорізької області. Тема цьогорічного фестивалю «Пишаюсь тим, що – Українець».

Учасники церемонії оглянули виставку творчих робіт учасників, представлених у двох номінаціях:  образотворче мистецтво та художня кераміка.

Упродовж фестивалю більшість часу юні митці проведуть у творчих майстернях, де зможуть реалізувати свої ідеї та задуми на задану  тематику.  Оцінювати роботи конкурсантів буде компетентне журі, до складу якого увійшли представники Академії педагогічних наук, спілки майстрів народного мистецтва України, спілки художників України, Українського хіміко-технологічного університету. Програмою також передбачено майстер-класи відомих  народних майстрів.

За словами організаторів, для гостей підготовлено змістовну і цікаву культурно-пізнавальну програму, творчі вечори відпочинку, екскурсії Таврійським краєм та на острів Хортиця.

Завершиться  Всеукраїнський керамічний фестиваль  «КерамДиво-2017» виставкою конкурсних робіт учасників та нагородженням переможців  9 червня.

Ініціатор і організатор мистецької акції - Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» - шестиразовий золотий призер міжнародних виставок «Інноватика в освіті України» та «Сучасні навчальні заклади», двічі бронзовий призер Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні», тричі володар звання «Лідер сучасної освіти», лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України», Асоційована школа ЮНЕСКО.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень