Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено робочу зустріч з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

Дата: 23.05.2016 16:06
Кількість переглядів: 636

В приміщенні Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації 19 травня 2016 року відбулася робоча зустріч адміністраторів відділу з питань організації діяльності ЦНАП Тетяни Трошиної та Катерини Лихач з начальником відділу з питань державної реєстрації райдержадміністрації Любов’ю Алейніковою. Під час робочої зустрічі були обговорені питання впровадження реформ у системі надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

Так, у новій редакції Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” змінено порядок проведення державної реєстрації прав, розміри плати за проведення державної реєстрації прав та надання інформації з Державного реєстру прав, а також не передбачено видачу державними реєстраторами свідоцтва про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно та витягу з Державного реєстру прав. За результатом розгляду заяв про проведення державної реєстрації права власності державним реєстратором взамін свідоцтва про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно та витягу з Державного реєстру прав формується інформація з Державного реєстру прав, яка буде свідчити про зареєстроване право власності та містити відомості про майно, власників тощо. Така інформація може надаватись як в електронній (за бажанням заявника), так і в паперовій формі та має однакову юридичну силу і містить обов’язкове посилання на Державний реєстр прав (відомості про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження можна отримати на офіційному сайті Укрдержреєстру у рубриці «Державний реєстр речових прав на нерухоме майно» - «Пошук інформації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно». Інформація в паперовій формі друкується на аркушах паперу формату А-4 без використання спеціальних бланків, проставлення підпису та печатки державного реєстратора.

Також, відповідно до норм вищезазначеного Закону України, державна реєстрація права власності та інших речових прав на нерухоме майно проводиться незалежно від місцезнаходження нерухомого майна в межах області.

Подати заяви та отримати результат надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно можна у відділі з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації, який розташований за адресою: Запорізька область, Великобілозерський район, с.Велика Білозерка, вул. Центральна, буд.125 (приміщення Великобілозерської сільської ради), телефон для довідок: (06156) 20981


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень