Великобілозерська районна державна адміністрація

УЧАСТЬ У БАТЬКІВСЬКОМУ КЛУБІ

Дата: 19.07.2016 16:04
Кількість переглядів: 455

Благодійним фондом «Щаслива дитина» в рамках підтримки сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування 19 липня 2016 року було проведено батьківський клуб для прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників та усиновителів м. Енергодар, Великобілозерського та Кам’янсько-Дніпровського районів. 

Метою проведеного заходу стала підтримка сімей, надання психологічної допомоги батькам, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Захід відбувся на базі Енергодарського міського ЦСССДМ.

Програма зустрічі складалась з наступних етапів: знайомство, огляд актуальних питань та ситуацій, можливість поділитися досвідом та переживаннями, знайти підтримку і розуміння. В другій частині зустрічі була обговорена тема «10 кроків до зміни важкої поведінки». Учасники заходу зрозуміли, що викликає важку поведінку дітей, і яке відношення до того що відбувається дозволить змінити її. Розглянули алгоритм аналізу, пошуку причин та корекції небажаної поведінки. У батьків з’явилася можливість сприймати важку поведінку як задачу, яку не тільки потрібно, але й можливо вирішити. 

       Завершенням заходу став обмін контактними даними та запрошення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування брати участь у діяльності дитячого туристичного клубу «Клубок».  Участь в засіданні взяв спеціаліст Великобілозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та спеціаліст служби у справах дітей Великобілозерської районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

Великобілозерський РЦСССДМ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень