Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася нарада у голови райдержадміністрації

Дата: 23.05.2016 16:05
Кількість переглядів: 510

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шворака

23 травня 2016 року відбулася нарада за участі представників правоохоронних органів, структурних підрозділів та голів виконавчих комітетів з питань соціально - політичної та оперативної обстановки в районі. До порядку денного внесено питання: про стан справ у Великобілозерському районі станом на 23.05.2016 та план роботи на поточний тиждень, стан підготовки до операції «Урожай-2016», проведення весняного призову на строкову військову службу та хід проведення кампанії по контрактній службі, соціально-політичні проблеми підвідомчої території.

З даних питань виступили: заступники голови райдержадміністрації, заступник начальника Великобілозерського відділення поліції Кам’янсько-Дніпровського відділу поліції ГУНП та голови виконавчих комітетів.

За результатами наради Юрій Шворак наголосив про активізацію роботи із залучення громадян до військової служби за контрактом та проведення роботи, направлену на виявлення фактів використання земельних ділянок без оформлення відповідних прав на землю та виявлення земельних ділянок, які використовуються не за цільовим призначенням на території Новопетрівської сільської ради до 25.05.2016 .


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень