Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізькі дитячі здравниці зустрічають майбутній сезон перемогою в конкурсі

Дата: 14.02.2017 16:05
Кількість переглядів: 518

Щорічно Міністерством соціальної політики України проводиться огляд-конкурс дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Цього року його учасниками стали 12 здравниць із Запорізької області, які, в свою чергу, вибороли перемогу на регіональному етапі конкурсу. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації. Конкурс проводиться за такими номінаціями: дитячий заклад санаторного типу; позаміський заклад оздоровлення та відпочинку; табір з денним перебуванням; дитячий заклад праці та відпочинку;наметове містечко.

У підсумковому етапі огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку переможцями від Запорізької області визнано п’ять закладів.

Так, у номінації «Позаміський заклад відпочинку і оздоровлення» визнано кращими: приватне акціонерне товариство „Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Салют” (Якимівський район, смт Кирилівка, Коса Пересип) та приватне підприємство „Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Чайка” (Якимівський район, смт Кирилівка, Коса Федотова).

У номінації «Табір з денним перебуванням» перемогу здобув Малокатеринівський навчально-виховний комплекс „Школа І-ІІІ ступенів – гімназія „Мрія” Запорізького району.

У номінації «Заклад санаторного типу» І місце посів дитячий заклад санаторного типу «Лісова пісня» ТОВ «Азов-стиль» (Якимівський район, с. Богатир), ІІІ місце - дитячий заклад оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Факел» приватного підприємства «Курорти Приазов’я» (м. Бердянськ).

Переможців відзначено листом подяки, а перемога у конкурсі стане їх іміджевою візитівкою та свідченням високого рівня організації дитячого оздоровлення та відпочинку.  

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень