Великобілозерська районна державна адміністрація

В райдержадміністрації підведені підсумки І етапу операції «Урожай-2016»

Дата: 12.07.2016 16:06
Кількість переглядів: 427

12 липня 2016 року голова райдержадміністрації Юрій Шворак провів засідання районної робочої групи  з організації проведення операції «Урожай-2016» з метою підведення підсумків  І етапу даної операції та ознайомлення членів робочої групи із результатами проведеної роботи. До виконання даного завдання райдержадміністрацією були залучені фахівці податкової інспекції та пенсійного фонду, держгеокадастру, правоохоронці, депутати різного рівня.

    Про прийняті міри, щодо виявлених фактів порушення земельного законодавства поінформувала начальник Великобілозерського відділення Енергодарської ОДПІ Сорока Л.О., а заступник  голови райдержадміністрації Хілько О.Л. доповіла  про заходи щодо проведення наступних етапів операції «Урожай».

За словами очільника району робота районної робочої групи з моніторингу стану використання земель сільськогосподарського призначення, в цілому, виконана на достатньому рівні. Заходи операції «Урожай-2016» на І етапі її проведення були спрямовані на збір інформації щодо наявних земель землекористувачів та землевласників, здійснення моніторингу посівних площ, культур та «обробітчиків».

Результатом виконання заходів стало співставлення наявних площ земель з обліковими даними та фіксація реальних посівних площ. В ході обговорення проаналізовані порушення, що зафіксовані представниками робочої групи.  Як стверджують податківці, в результаті проведеної роботи під час І етапу операції, плануються надходження до місцевих бюджетів близько 200 тис.грн. І це лише перші кроки до руйнування і недопущення використання схем ухилення від оподаткування суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з сільськогосподарською продукцією.

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень