Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася оперативна нарада

Дата: 01.09.2016 14:42
Кількість переглядів: 361

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 01 вересня 2016 року провів оперативну нараду за участі заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату та начальника відділу організаційної роботи та з питань діловодства і контролю апарату райдержадміністрації. В ході наради йшла мова про стан готовності загальноосвітніх закладів району до нового навчального року та до опалювального сезону за результатами об’їзду шкіл району головою  райдержадміністрації Юрієм Швораком та в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Марією Осіпчук. Також, обговорено хід проведення в районі процедури об’єднання територіальних громад за результатами роботи сесії Червоної сільської ради.

Намічено план роботи на 01.09.2016 - провести нараду з працівниками культури щодо реорганізації структурного підрозділу райдержадміністрації та проведення прийому-передачі майна, закріпленого за відділом культури і туризму  райдержадміністрації до комунального закладу «Великобілозерський районний центр культури та дозвілля».

На 10 годину заплановано прийняти участь у відкритті відділу «Великобілозерське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень