Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

У ЗАПОРІЖЖІ СТАРТУВАВ НАЙБІЛЬШИЙ В УКРАЇНІ «ФЕСТИВАЛЬ СІМ’Ї»

Переглядів: 200

Керівництво облдержадміністрації долучилось до святкової ходи «Парад щасливих сімей». Десятки запорізьких родин разом із аніматорами урочистою колоною прямували від Майдану Волі до Центрального парку «Дубовий Гай».

На головній сцені представники влади та організатори привітали учасників та відкрили «Фестиваль сім’ї – 2018». Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба також долучився до масштабного заходу, і підкреслив, що Запорізький фестиваль сім’ї – є найбільшим, що проводиться цьогоріч в Україні.

Якщо сьогодні громада об’єднується задля того, щоб провести таке велике свято для наших дітей, я можу впевнено сказати – у нашій країни є майбутнє. Ми намагаємось зробити усе можливе, щоб українські родини не боялись народжувати дітей, щоб в країні молоді люди були забезпечені усім необхідним, а діти в таких сімях з народження були гордістю для батьків. Нехай в ваших сім’ях буде затишок, тепло, любов, а найголовніше – усмішки ваших дітей, - привітав учасників Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Зазначимо, що цьогорічний «Фестиваль сім’ї» проходить під лозунгом «Щаслива родина – міцна країна!» за тематикою «Громада – одна велика, дружня сім’я». Організатори свята запросили до участі представників об’єднаних територіальних громад Запорізької області, де кожен охочий мав змогу дізнатись такі практичні моменти: як обирати сімейного лікаря, як підписати угоду і ввійти до електронного реєстру пацієнтів;  а також відвідати лекторії стосовно прав людини, медіаграмотномті населення тощо.

На заході були присутні перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, директор Департаменту освіти і науки Тетяна Озерова та представники структурних підрозділів.

Щасливі діти народжуються в щасливих сім’ях, а тому я вважаю, що це свято є одним з найголовніших в нашій країні. В цьому році ми об’явили рік дітей, а тому наша робота націлена на реконструкцію та будування дитячих садочків, шкіл, для того, щоб нашим дітям було комфортно та зручно отримували освіту в нашій країни, а потім розбудовували також нашу країну, - зазначила Елла Слепян.

Масштабною локацією заходу став «Ярмарок спорту», де було представлено  різноманіття спортивних асоціацій, шкіл, секцій та клубів, які працюють, як в місті Запоріжжі так і в громадах Запорізької області. Для діток міста та області організатори підготували імпровізаційний майданчик «Містечко дитинства», локації клубу «Рівні можливості», «Лікування за допомогою тварин», зокрема один із його видів – каністерапія. Крім цього, для малечі був відкритий «Фестиваль народностей», ярмарок професій, містечко батутів та багато іншого.

Нагадаємо, «Фестиваль сім’ї» вже шість років проводиться коаліцією громадських організацій за підтримки Запорізької обласної державної держадміністрації та Запорізької міської ради. З минулого року свято  підтримується Ініціативами інфраструктурної програми для України, що виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft  für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. Головна мета заходу - подарувати справжнє веселе свято дітям, які обмежені в спілкуванні з навколишнім середовищем. Діти мають відчути себе частиною великого світу, де  є гідне місце для них.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

« повернутися до списку новин