Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька влада відправила до Авдіївки 30 тонн гуманітарної допомоги

Дата: 06.02.2017 16:07
Кількість переглядів: 427

Облдержадміністрація відправила допомогу, необхідну жителям Авдіївки. Запорізька обласна влада та активні мешканці регіону зібрали 30 тонн продуктів харчування, зокрема це крупи, м’ясо, вода, консерви, масло, цукор, згущене молоко, макарони, овочі та фрукти тощо. Окрім продуктів надана допомога у виді 250 теплих ковдр та 5 тонн дизельного палива, адже в  Авдіївці залишається велика кількість літніх лежачих людей, для яких придбано 2 тисячі засобів гігієни для дорослих.

Збір гуманітарної допомоги на цьому не завершується. Вже наступного тижня планується передати ще один гуманітарний вантаж. Крім цього, обласна влада працює над питанням щодо відправки будівельних матеріалів для відновлення постраждалих об’єктів соціальної сфери та інфраструктури.

За словами голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, паралельно з наданням гуманітарної допомоги, вирішується питання надання житла для евакуйованих мешканців Авдіївки. За оперативними даними, в лікарнях області створено до 9 тисяч додаткових місць. В інтернатних закладах, гуртожитках та професійно-технічних закладах освіти є можливість розмістити дітей від наймолодшого віку до 25-ти років. Також близько 200-250 людей похилого віку здатні прийняти геріатричні пансіонати.

- Не чекаючи на прохання про допомогу, ми розпочали збір гуманітарної допомоги. Це лише перший гуманітарний вантаж. Дуже приємно, що на наш заклик відгукнулося багато підприємств, бізнес-структур та запоріжців, які не можуть залишатися байдужими. До надання допомоги жителям Авдіівки долучилися майже всі області України. Гуманітарну допомогу буде передано керівництву Донецької області, що розподілить її між людьми. Хочу наголосити, що на чужому горі намагаються нажитися аферисти. Телефоном вони представляються помічниками Адміністрації Президента та облдержадміністрації і збирають гроші для допомоги постраждалим. Запевняю, що облдержадміністрація приймає допомогу лише у вигляді продуктів харчування, одягу, речей першої потреби, але не гроші. Наразі Служба безпеки України займається питанням щодо пошуків нахабних аферистів, - зазначив Костянтин Бриль.

Як наголосив очільник регіону, Запорізька область вже має досвід надання гуманітарної допомоги, протягом 2015 та 2016 років регіон відправляв гуманітарні вантажі в різні міста та райони зони АТО.

Формування гуманітарної допомоги триває, до збору необхідних речей можуть долучитися всі бажаючи.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень