Великобілозерська районна державна адміністрація

Завдяки системі закупівель «ProZorro» заощаджено понад мільйон гривень

Дата: 06.02.2017 16:08
Кількість переглядів: 404

За результатами моніторингу відкритих даних системи електронних закупівель «ProZorro» за підсумками 2016 року Запорізька область входить у десятку  кращих.

Зокрема, за кількістю закупівель їх було 2686, проведених через систему ProZorro»,  у розрізі обласних державних адміністрацій Запорізька область посіла 4 місце.

За кількістю закупівель за процедурами конкурентних торгів, проведених через систему ProZorro», у розрізі областей (10931 закупівля) –   6 місце; за показником «Співвідношення конкурентних торгів до неконкурентних» у розрізі областей – 7 місце (понад 66 % із загальної кількості проведених торгів –  конкурентні).

Також у відповідності до розпорядження голови облдержадміністрації  «Про впровадження електронної системи державних закупівель» проведено моніторинг упровадження обласною та районними державними адміністраціями системи електронних закупівель «ProZorro» для допорогових закупівель. Протягом червня-грудня 2016 року через «ProZorro» проведено 314 закупівель на суму майже 16 млн. грн.; торги в режимі онлайн дозволили заощадити 1,2 млн. грн., у тому числі в грудні 2016 року – 137 закупівель на суму 8,7 млн. грн., заощаджено  понад 100 тис. грн.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень