Великобілозерська районна державна адміністрація

Про проведення ХІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» у Великобілозерському районі

Дата: 25.04.2016 13:08
Кількість переглядів: 566

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже одинадцять років поспіль проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в дитячі обласні лікарні України.

За час акції «Врятуй життя дитини» у 2015 році Запорізькою областю було зібрано 136096,58 грн. На ці гроші в дитячу обласну лікарню м.Запоріжжя було придбано медичне обладнання: 5 шприцевих інфузійних насосів B.Braun та витратні матеріали до них (838 шприців для забору матеріалу).

По всіх регіонах України у період з 4 по 24 квітня 2016 року пройшла ХІ благодійна акція «Серце до серця». Метою даної акції став збір коштів задля закупівлі реанімаційного обладнання для надання невідкладної медичної допомоги дітям.

Традиційно і Великобілозерський район взяв активну участь у проведенні акції. Великобілозерським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до акції було залучено 11 волонтерів, зусиллями яких серед жителів району зібрано 4 тис. 985 грн. 65 коп. та перераховано на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Великобілозерський район щорічно допомагає та підтримує фонд «Серце до серця» у добрих прагненнях та подарунку надії дітям. Ми щиро дякуємо всім за активну участь у проведенні благодійної акції у 2016 році.

 

 

 

Великобілозерський РЦСССДМ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень