Великобілозерська районна державна адміністрація

Нарада з питань соціально – політичної, соціально-економічної та оперативної обстановки в районі

Дата: 18.07.2016 16:09
Кількість переглядів: 569

18 липня 2016 року під керівництвом голови РДА Юрія Шворака              відбулася нарада за участі керівників правоохоронних органів, прокуратури, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, представників військкомату, пожежної служби, податкової служби з питань соціально – політичної, соціально-економічної та оперативної обстановки в районі.

Кожен керівник підпорядкованого підрозділу прозвітував про проведену роботу протягом минулого тижня, озвучено проблемні питання та шляхи їх вирішення, намічені плани на поточний тиждень.

В ході засідання проаналізовано стан злочинності та правопорядку на території району протягом першої декади липня, заслухано звіт з оперативно-службової діяльності Великобілозерського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області, факти провезення зброї на території району, порушень громадського порядку, тощо. Також, визначено пріоритетні напрямки роботи під час проведення операції «Урожай 2016». Заступник Енергодарського об’єднаного міського військового комісару прозвітував про підсумки  кампанії по контрактній військовій службі в липні місяці 2016 року, довів до присутніх планові показники на наступний місяць по залученню громадян до служби в Збройних Силах України за контрактом та рекомендував сільським головам активізувати  роботу в цьому напрямку.

На завершення Юрій Шворак проаналізував суспільно-політичну ситуацію в районі, націлив керівників відповідних органів на тісну співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, чіткого виконання ними своїх посадових обов’язків згідно чинного законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень