Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Голови райдержадміністрацій несуть персональну відповідальність за виконання плану відбору контрактників»

Дата: 06.02.2017 16:10
Кількість переглядів: 406

На цьому голова облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив під час селекторної наради з питань організації відбору громадян на військову службу за контрактом у 2017 році.

Як повідомив обласний військовий комісар полковник Олександр Біда, нині наш регіон посідає 6 місце по Україні за показниками відбору контрактників до Збройних Сил.

У квітні-травні поточного року очікується звільнення від 70 до 100 тисяч військовослужбовців, які служили за контрактом в особливий період. У зв’язку з цим Генеральним штабом ЗСУ прийнято рішення щодо активізації роботи та підвищення показників по відправці військовослужбовців-контрактників. Крім цього, змінився і принцип відправки. Відтепер усі військовослужбовці направлятимуться до центрів підготовки ЗСУ, а не безпосередньо у військові частини. На січень 2017 Запорізька область отримала планове завдання направити на навчання 250 чоловік. Наразі його виконано на 47,6%, тобто відібрано 119 осіб.

Зі свого боку Костянтин Бриль повідомив, що найнижчі показники у Чернігівському та Новомиколаївському районах.

- Не виконання плану лежить на особистій відповідальності голів райдержадміністрацій. Раніше подібні наради проводились щомісяця, проте нині на місцях чомусь забули, що наш регіон межує із зоною проведення АТО. В майбутньому надання відпусток та іншого буде розглядатись тільки через призму виконання завдань по призову. Також прошу збільшити кількість агітаційних матеріалів та посилити роз’яснювальну роботу, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Наостанок очільник регіону повідомив, що наступне підбиття підсумків планується провести наприкінці лютого.   

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень