Великобілозерська районна державна адміністрація

Володимир Бандуров відвідав Великобілозерський район

Дата: 30.03.2017 16:10
Кількість переглядів: 383

Сьогодні, 30 березня 2017 року, до Великобілозерського району з робочою поїздкою прибув народний депутат України Володимир Бандуров. Народний обранець поспілкувався із представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутатським корпусом, керівниками установ, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, фермерами та керівниками сільськогосподарських підприємств,  громадськістю з метою обговорення децентралізації в Україні. Уже 30 квітня відбудуться перші вибори голови та депутатського корпусу об'єднаної територіальної громади Великобілозерського району.

- Ці вибори є дуже важливими, – заявив Володимир Бандуров. – По суті, ми будуємо абсолютно нові відносини між громадами та державою.

Головою райдержадміністрації проаналізовано стан справ на території району, визначено подальші напрямки співпраці районної влади та народного депутата України на 2017 рік.

Жителі району мали змогу звернутись до народного депутата України з питаннями, які їх хвилюють відносно подальшого розвитку району, озвучили проблемні аспекти та внесли свої пропозиції щодо стану функціонування закладів соціальної сфери. Володимир Бандуров пообіцяв всебічно сприяти у вирішенні поставлених перед ним завдань на державному рівні.

Також, цього дня, народний депутат побував на території Червоної сільської ради, де поспілкувався із активом громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень