Великобілозерська районна державна адміністрація

Більшість безробітних, які проходять професійне навчання, мають перспективу працевлаштування

Дата: 31.10.2016 16:10
Кількість переглядів: 429

Професійне навчання, перекваліфікація безробітних зарекомендували себе ефективною формою працевлаштування. Про це свідчить статистика. Так, за 9 місяців 2016 року службою зайнятості регіону організовано професійне навчання для 7043 зареєстрованих безробітних. Рівень  їх працевлаштування  після завершення навчання за цей період склав 97%.

З набуттям чинності Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», 18 осіб із тих, що отримали ваучер в цьому році, вже закінчили навчання на курсах спеціалізації за напрямком «менеджер-управитель житлового будинку». Ще стільки ж приступили до занять у жовтні.

Як повідомила начальник відділу організації профнавчання Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Ярова, згідно з внесеними змінами до законодавства про зайнятість населення право на одноразове отримання ваучера, окрім громадян старше 45 років, тепер мають і переселенці зі східних регіонів (за умови відсутності підходящої роботи), учасники АТО (з числа інвалідів), звільнені за скороченням чисельності штату або за станом здоров’я з військової служби, служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби.

Загалом за 26 років існування Державної служби зайнятості професійне навчання пройшли 162 тисячі 383 зареєстрованих безробітних у Запорізькій області. Дорослі люди здобували першу професію, оволодівали новими, підвищували кваліфікацію за сотнями напрямків, професій (спеціальностей), на які був попит на ринку праці в різних галузях економіки: металургії, машинобудуванні, будівництві, сільському господарстві, у сфері транспорту, торгівлі та послуг тощо.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень