Великобілозерська районна державна адміністрація

Підписано меморандум, що започаткує створення Інженерної палати в регіоні

Дата: 22.09.2016 16:10
Кількість переглядів: 453

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль підписав протокол про наміри з Інженерною палатою федеральної землі Саксонія-Ангальт щодо співпраці у створенні міжнародної спілки «Інженерна палата Запорізької області». Також меморандум про співпрацю підписали директор перспективного розвитку доктор Райнер Бергер, президент Асоціації органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області» Олег Кузьменко та представник Агенції регіонального розвитку Запорізької області  Кирило Шамілов.

Головна мета створення міжнародної Інженерної палати – налагодження співпраці в галузі підготовки інженерів, техніків і кваліфікованих робітників у Запорізькій області, а також у сфері інжинірингу та технологій для нашого регіону. Комплекс заходів з консалтингу і навчання дозволить забезпечити європейські стандарти якості в інженерній професії. У більш далекій перспективі будуть опрацьовані санація будівель, техніко-економічне обґрунтування Енергетичного плану Запоріжжя на 2014 – 2030 роки та інше.

Як пояснив директор Інженерної палати Саксонія-Ангальт др. Райнер Бергер, палата  була заснована у 1991 році у федеральній землі Саксонія-Ангальт на підставі закону про інженерну діяльность. Нині як орган професійного самоврядування вона представляє інтереси близько 2 тисяч інженерів. Головними завданнями Інженерної палати є забезпечення професійного навчання та підвищення кваліфікації; видача сертифікатів, що підтверджують кваліфікацію; атестація, визнання, призначення експертів та навіть участь у законодавчій діяльності і підготовка висновків для державних органів влади та судів.

Костянтин Бриль подякував німецьким партнерам за співпрацю  у створенні міжнародної Інженерної палати.

- Сьогодні, в нелегкі часи для нашої держави, ми вдячні за будь- яку допомогу в розвитку Запорізького регіону. Ця Інженерна палата стане першою в Україні. Зважаючи, що проект є міжнародним, він допоможе використовувати німецький досвід у нашому регіоні. Завдяки цьому буде створено нову європейську платформу для покращення якості будівництва. В майбутньому обласна влада братиме найактивнішу участь у реалізації проектів Інженерної палати та стане модератором цих робіт, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень